شرکت مهندسی هویار

خدمات تعمیر و نگهداری پست برق

خدمات تعمیر و نگهداری پست برق شامل تجهيزات الكتريكي مانند: ترانسفورماتور ،بریکر، سکسیونر، دژنگتور، رله ثانویه، باتری، مودم و سیستم اسکادا، کابل ها و اتصالات کابل و سیم ها، چاه ارت، تابلو فشار متوسط و تابلو فشار ضعیف و همچنين تجهيزات مكانيكي چون فن ها، کمپرسورها،  و … می باشد. با انجام سرويس و نگهداري به موقع اجزاء پست برق ميتوان علاوه بر استفاده مطمئن که موجب افزايش عمر مفيد قطعات میگرديد می توان از خروجي هاي اضطراري يا خارج از برنامه (F.O.R) و درصد آماده نبودن واحدها را كاهش داد.

احداث پست برق

احداث پست برق به مواردی از قبیل:  ولتاژ ورود و خروج، توان مورد نیاز، فضای موردو … نیاز تقسیم بندی می شود. زمانی نیاز به احداث پست های اختصاصی حس می شود که مصرف کننده بیشتر از ۲۴۰ کیلووات ولتاژ، مصرف کند. این عدد مبنای احداث پست برق خصوصی نیست، زیرا درخواست راه

مشاوره تامین برق

هر مالک یا سازنده ساختمان، مراکز صنعتی، مجتمع های تجاری و اداری، کارخانجات و مراکز کشاورزی و … یا هر مشترکی یا استفاده کنندگان از برق که درخواست افزایش قدرت قراردادی را دارد بهتر است قبل از مراجعه به شرکت های توزیع برق از یک مشاور برای تامین برق موقت و دائم خود بهره گیرند. شرکت مشاور مهندسی هویار می تواند با استفاده از تجربه و دانستن قوانین شرکت های توزیع زمان و هزینه درخواست تامین برق را کاهش دهد.

پیمانکاری شرکت توزیع برق

شرکت هویار تائید صلاحیت شده از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران داری گواهینامه صلاحیت پیمانکاری می باشد و کلیه امور مربوط به احداث و توسعه شبکه برق و تامین برق ساختمان را انجام دهد.

تاریخچه ای مختصر

 • ۱۳۸۰

   

  خدمات تعمیر و نگهداری پست برق

  در سال ۱۳۸۰ جمعی از مدیران و مهندسین با تجربه و بازنشسته شرکت توزیع و برق منطقه ای جهت خدمات رسانی به صنایع بزرگ و کوچک در زمینه تعمیر، سرویس و نگهداری پست های برق و خطوط انتقال نیرو برق فشار قوی، متوسط و ضعیف آغاز بکار نمود.

 • ۱۳۸۲

  ساخت پست برق

  ساخت پست برق نیاز به تخصص و تجربه و آشنائی کامل با قوانین و مقرارت شرکت توزیع و برق منطقه ای دارد. شرکت هویار در کوتاهترین و حداقل هزینه احداث انواع پست برق را انجام می دهد.

  ۱۳۸۲

 • ۱۳۸۴

   

  احداث و توسعه شبکه های برق

  با توجه به نیاز کشور جهت احداث و توسعه شبکه های برق فعالیت خود را گسترش داده و به انجام امور پیمانکاری برای شرکت های توزیع و برق منطقه ای و همچنین برق رسانی به صنایع کشور نمودیم.

 • ۱۳۸۶

  انجام آزمون های الکتریکی و سرویس ترانسفورماتور

  انجام آزمون های الکتریکی ترانسفورماتور و سرویس ترانفورماتور و تپ چنجر

   

  ۱۳۸۶

 • ۱۳۹۱

   

  ثبت رسمی شرکت

  با گذشت بیش ۱۱ سال فعالیت و خدمات رسانی ، مدیران مجموعه نسب به ثبت رسمی شرکت با نام مهندسی ابزار دقیق هویار نمودند.

 • ۱۳۹۶

  مشاوره، طراحی، ساخت، تهیه، نظارت و اجرای پروژه های مرتبط با توليد، توزيع و انتقال نيرو

  کلیه امور مشاوره نیرو شامل مشاوره، طراحی، ساخت، تهیه، نظارت و اجرای پروژه های مرتبط با توليد، توزيع و انتقال نيرو، احداث و بهره برداري، تعمير و نگهداري از انواع نيروگاه های حرارتی، آبی، بادی و خورشیدی، شبکه ها و پست هاي برق توزيع و فوق توزيع و راهبري، پايش و مانيتورينگ شبکه توليد و توزيع برق، همکاري با شرکت هاي مشاوره اي و پيمانکاري و ارائه خدمات به وزارت نيرو، همکاري با شرکت هاي برق

   

  ۱۳۹۶

 • ۱۳۹۷

   

  دانش بنیان شدن محصولات تولیدی

ما بهترین و مطمئن ترین شرکت پیمان کاری برق در ایران هستیم.

اگر نیاز به مشاوره برای تامین برق ساختمان و یا کارخانه خود دارید با ما تماس بگیرید.

ما مطمئن ترین، با تجربه ترین متخصصین و مهندسی در زمینه تعمیر و سرویس و نگهداری پست برق را داریم

اگر نیاز به تعمیر، نگهداری و سرویس دوره ای پست برق خود دارید با ما تماس بگیرید.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید